You are currently viewing Gdzie kupić hel do balonów?

Gdzie kupić hel do balonów?

Hel do balonów to gaz, który każdy kojarzy z zabawnym wysokotonowym głosem, znanym z kreskówek. Jedni chcą go zamówić po to, by napełnić nim balony, inni z kolei po prostu do zabawy. Poniżej odpowiadamy na pytanie, gdzie zamówić hel do balonów.

Zamawianie helu do balonów przez internet

najwygodniejszym sposobem, dzięki któremu otrzymamy hel do balonów już następnego dnia, jest zakup online. W internecie jest mnóstwo stron, na których można znaleźć dowolne ilości tego gazu. Wystarczy w Google poszukać sklepów internetowych, które mają w swojej ofercie hel. 

Hel w sklepach stacjonarnych

Każda osoba, która zastanawia się, skąd wziąć hel do balonów, może rozejrzeć się w okolicy, w której mieszka — praktycznie w każdym mieście znajdują się wyspecjalizowane firmy oferujące hel do balonów, jak również takie, które oferują już gotowe balony z helem. Chcąc szukać stacjonarnych punktów, warto wybrać takie, które pozwalają personalizować w rozmaity sposób balony. W końcu cała przyjemność zabawy z tymi dmuchanymi rekwizytami w dużym stopniu wiąże się z atrakcyjnością wzorów, które są na nich przedstawione. 

Ile kosztuje hel do balonów?

Najczęściej hel kupuje się w butlach wysokociśnieniowych. Jeżeli chodzi o ich objętość, to wynosi ona od 8l do 50l. Cena, którą trzeba zapłacić za ten zabawny gaz, aby napełnić ok. 30 balonów o objętości 0.20 m3, wynosi mniej więcej 120 zł. Warto szukać miejsc oferujących gaz w atrakcyjnych cenach. Z reguły internetowe kanały pozwalają dostać hel w najbardziej przystępnych cenach. 

Wynajem butli zamiast kupna

Warto pamiętać, że nie zawsze zakup butli z helem jest koniecznością. Na rynku działają firmy oferujące wynajem butli. Jeśli hel jest nam potrzebny do jednorazowej zabawy, wcale nie musimy od razu decydować się na zakup. Firmy, które zajmują się sprzedażą tego gazu, często też oferują możliwość wynajmu butli. Są też specjalne rozlewnie helu, które mogą oferować możliwość wynajmu. Z reguły mają one dość atrakcyjne cenniki. 

Jak napompować balony helem?

Gdy już wiemy, gdzie kupić hel do balonów, przychodzi czas, aby samodzielnie napełnić je. Zadanie jest naprawdę dziecinnie proste. Wystarczy odkręcić zawór w butli, nałożyć balon na końcówkę i pompować tak długo, aż uznamy, że ma odpowiednie rozmiary. Ostatnim krokiem jest dokładne zawiązanie balonu, aby gaz nie uciekał.

Już wiesz, gdzie kupić balony z helem, wiesz też, jak je napompować, teraz możesz spokojnie zamawiać ten zabawy gaz i cieszyć się z rodziną lub bliskimi miłą ozdobą.