Balony z helem Katowice

LovelyParty Balony to pracownia oferująca balony z helem na terenie województwa śląskiego. Nasze dekoracje idealnie sprawdzają się na urodzinach, rocznicach i wszelkiego rodzaju przyjęciach.

Najlepsze balony w Katowicach

LOVELYPARTY BALONY to studio dekoracji balonowych, w którym zdajemy sobie sprawę, że balony są szczególnie istotnym elementem dekoracji każdego przyjęcia. Wychodzimy z założenia, że każde zamówienie jest unikatowe, dlatego w przypadku każdego w pełni wsłuchujemy się w oczekiwania klienta — tak, aby balony stanowiły zjawiskową dekorację bez względu na okoliczności.

PERSONALIZOWANE BALONY BUBBLES

Balony bubbles to prawdziwy hit ostatnich lat. Dzięki nim każda impreza nabiera wyjątkowego charakteru. Robią one wrażenie na każdej osobie, która bierze udział w przyjęciu — wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

PERSONALIZOWANE BALONY BUBBLES

Balony bubbles to prawdziwy hit ostatnich lat. Dzięki nim każda impreza nabiera wyjątkowego charakteru. Robią one wrażenie na każdej osobie, która bierze udział w przyjęciu — wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

BUKIETY BALONOWE

Czyż można sobie wyobrazić imprezę bez różnokolorowych bukietów kwiatów zdobiących wnętrzne pomieszczenia? Oprócz tego balony to świetny pomysł na prezent praktycznie z każdej okazji.

Fantastyczne balony z helem na każdą imprezę w Katowicach

URODZINY | CHRZCINY I KOMUNIE | WESELE | BABY SHOWER | I WIELE INNYCH

BALONY DLA DZIECI

Balony w wielu kształtach i kolorach, zwierzątka, księżniczki i postaci z bajek – idealne na dziecięce przyjęcia!

KOMPOZYCJE IMPREZOWE

Balony cyfry i wiele balonowych bukietów to kompozycja, która ozdobi każdą urodzinową imprezę.

POCZTA BALONOWA

Zrób bliskiej osobie niespodziankę i wyślij za naszym pośrednictwem balonową niespodziankę. Daj nam znać, na jaką okazję potrzebujesz balony, a my wykonamy najpiękniejszą dekorację i dostarczymy ją do rąk własnych adresata!

WASZE OPINIE

„Polecam! Usługa na najwyższym poziomie! Dzieci zachwycone!”
Patrycja
„Super realizacja! Kontakt i produkty na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze skorzystamy nie raz!”
Ania
„Zamówienie balonów na urodziny 3 -latka zrealizowane zgodnie z wytycznymi, do tego świetnie doradzono mi przy kompozycji więc efekt finalny był wspaniały, a solenizant zachwycony! Na pewno będę wracać przy innych okazjach?”
Aleksandra

LovelyParty — najbardziej wymyślne balony z Helem w Katowicach

Najczęstszymi klientami korzystającymi z naszej oferty balonów z helem, są osoby z Sosnowca, Czeladzi i Będzina. Przygotowujemy balony na wszelkiego rodzaju wydarzenia okolicznościowe, takie jak urodziny, imprezy szkolne, wesela.

Kontakt

LOVELYPARTY BALONY
Pracownia dekoracji balonowych
lovelypartybalony@gmail.com  |  Tel: 515 629 948

ul. Bażantów 8
41-250 Czeladź

Napisz do nas